Telefon

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Zastanawiasz się, na jaki model postawić? Udając się do sklepu z elektroniką, najprawdopodobniej będziesz miał do wyboru dwie opcje – Androida lub smartfona z iOS od Apple. Chociaż zdecydowana większość telefonów wyposażona jest w niezwykle popularny system Android, to jednak w dalszym ciągu istnieje grupa miłośników iPhone, którzy nie wyobrażają sobie innego smartfona. Co takiego mają w sobie urządzania od Apple? Przedstawiamy ich największe zalety.

Dlaczego warto wybrać Apple?

Walka pomiędzy użytkownikami iPhonów, a właścicielami telefonów z Androidem toczy się już od wielu lat. Dlaczego więc warto wybrać tę drugą opcję? Dużym zainteresowaniem cieszy się ekosystem Apple, czyli iOS. Jest to system zamknięty, którego nie można dowolnie modyfikować, co ma jednak swoje zalety – wśród nich wyróżnić można większą stabilność działania, a tym samym mniejszą ilość awarii lub zawieszeń telefonu. Dzięki temu, że iOS jest zamknięty, cechuje się wydajnością oraz bezpieczeństwem – trudno jest się do niego włamać oraz istnieje znacznie mniej wirusów pisanych na iPhony, co zmniejsza szansę zainfekowania sprzętu złośliwym oprogramowaniem. Zaletą urządzeń od Apple jest intuicyjny oraz prosty interfejs – każdy nauczy się go obsługiwać w kilka dni i to niezależnie od modelu telefonu. Nawet jak z czasem kupisz nowszą lub inną wersję smartfona, nie będziesz musiał uczyć się od nowa jego obsługi. iPhone podobnie jak Android pozwala na instalowanie wielu aplikacji ze sklepu, jednak różnicą jest to, że te pisane na iOS są znacznie lepiej kontrolowane i bezpieczne. Wszystko co ściągniesz na swój smartfon będzie stabilne i bezpieczne.

Najważniejsze zalety iPhone’ów

Lubisz nowinki i nowatorskie technologie? W takim razie iPhone przypadną Ci do gustu. Większość nowych aplikacji najczęściej pisanych jest najpierw na sprzęty marki Apple, a dopiero potem pojawiają się także wersje na Androida. iPhone mają też mnóstwo aplikacji, dzięki którym korzystanie z telefonu staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze – przykładem może być wysokiej jakości program do obróbki zdjęć. Kolejnym atutem Apple jest wartość sprzętu. Niedawno zakupiony iPhone 7 plus używany jest przez Ciebie zaledwie kilka miesięcy a już chciałbyś wypróbować inny model? Nawet jeżeli telefon Ci się znudzi, z łatwością go sprzedaż i to w bardzo dobrej cenie, ponieważ urządzenia te nie tracą na wartości. Dzieje się tak między innymi dlatego, że Apple udziela wsparcia dla swoich produktów przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here