lakier samochodowy

Większość producentów folii ochronnych ma zaawansowany proces szkolenia i certyfikacji profesjonalnych detailerów i instalatorów, aby zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę.

Współpraca z odpowiednim warsztatem zajmującym się detailingiem nakładaniem folii ochronnych na samochód zredukuje pęcherzyki powietrza i nierówności w gotowym produkcie, dzięki czemu folia będzie wyglądać bezproblemowo. W tanich produktach powszechne są gorsze materiały wierzchnie i kleje, co prowadzi do żółknięcia lub powstawania plam.

Po co wykonuje się foliowanie auta?

Chociaż folia ma chronić powierzchnię samochodu przed promieniowaniem UV, kwaśnymi deszczami, ptasimi odchodami i innymi czynnikami środowiskowymi, zbyt duża ich ilość może mieć negatywne konsekwencje. Aby zmniejszyć ten potencjał, nałożenie profesjonalnej powłoki nanoceramicznej na folię może zapewnić dodatkową warstwę ochrony, w niektórych przypadkach przedłużając żywotność zarówno folii ochronnej, jak i pojazdu. Należy również pamiętać o regularnym myciu pojazdu.Folie uretanowe zapewniają pojazdom praktycznie niewidoczną ochronę przed odpryskami kamieni i innymi drobnymi uszkodzeniami, a także czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami. Najpopularniejszym rodzajem folii do ochrony lakieru samochodowego są warianty samoregenerujące. Folie te rozwiązały problemy z żółknięciem, nasycając je lepiej opracowanymi powłokami wierzchnimi, które pomagają blokować promienie UV zamiast pochłaniać je w materiale. Jeśli są zarysowane lub podziurawione z powodu uderzenia drobnych kamyków czy żwiru, profesjonalny instalator może je łatwo naprawić za pomocą opalarki czy innego źródła ciepła i różnych technik.Obecnie foliowanie auta Wrocław cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ jest to niezawodna ochrona lakieru na wiele lat. Folie ochronne z najwyższej półki to folie z nanotechnologią, która pozwala im wypełnić drobne niedoskonałości na powierzchni lakieru samochodu, i natychmiast regenerują się, jeśli są porysowane na górnej warstwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here