Czy można otworzyć konto firmowe przez Internet

Przedsiębiorcy mogą coraz więcej załatwić przez Internet. Większość spraw urzędowych nie wymaga już wychodzenia z domu, w tym zakładanie firmy. Ale czy można założyć przez Internet konto firmowe?

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie chcą wychodzić z domu do banku, żeby założyć konto. Otwarcie konta firmowego online nie tylko jest możliwe – jest też banalne. Wystarczy wypełnić wniosek i potwierdzić swoją tożsamość.

Promocje bankowe kont firmowych

To ostatnie jest szczególnie proste, jeśli zakładasz konto firmowe w banku, w którym masz już konto osobiste. Jednak nie spiesz się. Zwróć uwagę na promocje bankowe kont firmowych. Może konto firmowe w Twoim banku nie jest najlepszym wyborem?

O co chodzi z promocjami? Banki konkurują między sobą o klientów na różne sposoby. Jednym z nich jest zaoferowanie nowemu klientowi pieniędzy za to, że wybrał ofertę tego właśnie banku i aktywnie korzysta z konta. W ten sposób możesz zarobić kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając konto firmowe?

Najlepsze konta dla firmy online charakteryzuje oczywiście nie tylko promocyjna oferta. Dobre konto firmowe powinno oferować także bezpłatne przelewy (w tym przelewy do ZUS i US). Może Ci także zależeć na darmowej karcie i bezprowizyjnych wypłatach z bankomatów.

Możesz też wreszcie chcieć darmowego konta – czyli takiego, gdzie nie jest pobierana comiesięczna opłata za jego posiadanie. To jest akurat względne, bo możesz też chcieć dopłacić do priorytetowego traktowania Twojej firmy.

Jak znaleźć najlepsze konta firmowe?

Wejdź na ranking kont firmowych online. To strona, która zbiera aktualne oferty kont firmowych dostępnych w Polsce.

Na stronie rankingu kont firmowych zobaczysz, które konto ma najlepsze oceny oraz zapoznasz się ze szczegółami wszystkich dostępnych ofert.

Warunki dla każdego konta firmowego prezentowane są w formie przejrzystego zestawienia. Wystarczy jeden rzut oka, byś wiedział, które konto jest darmowe, które wiąże się z promocją, a gdzie płaci się za przelewy i wypłaty z bankomatów.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, wystarczy kliknąć na „szczegóły”. W ten sposób poznasz warunki, które musisz spełnić, aby na przykład nie płacić za konto w danym miesiącu. Znajdziesz też link do tabeli opłat i prowizji.

Z rankingiem kont firmowych wybór odpowiedniego dla Ciebie konta zajmie Ci najwyżej pół godziny. Samo założenie konta firmowego online potrwa jeszcze krócej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here